UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Rolety Dzień - Noc

Autor: Scaff

Jeśli chodzi o dekoracje okien domu, większości z nas zależy jednak bardziej na filtrowaniu światła słonecznego w ciągu dnia i zapewnieniu prywatności, gdy słońce zachodzi niż na efekcie wizualnym. Podczas gdy tradycyjne żaluzje i zasłony są zwykle tylko jednym kawałkiem materiału, trudno jest osiągnąć filtrację świetlną, a także prywatność jednocześnie. To właśnie tu rolety dzień noc są lepszym wyborem. Dla tych, którzy chcą odpowiednio wykorzystywać swoje rolety przygotowaliśmy najlepsze zestawienie.

rolety okienne

Żaluzje dzienne i nocne występują w kilku stylach, a każda z nich ma inne zalety. Wszystkie żaluzje dzienne i nocne zapewniają elastyczność między prywatnością a filtrowaniem światła. To właśnie te dodatki pomagają zdecydować, która żaluzja w ciągu dnia i nocy najlepiej sprawdzi się w domu.

Rolety dzień noc to dwie oddzielnie rolety, które instalowane są na jednym wsporniku, jednak działają niezależnie. Rolety dzień noc składają się zwykle z jednej rolety z osłoną przeciwsłoneczną i jednej rolety z tkaniny blokującej. Rolety dzień noc zapewniają pełną kontrolę nad oświetleniem i doskonale nadają się do sypialni i salonów, w których w ciągu dnia wymagane są różne ilości naturalnego światła słonecznego. Rolety dzień noc mogą być napędzane łańcuchem lub silnikiem. W domach z małymi dziećmi i zwierzętami lepiej wybrać opcję wolną od łańcuchów zmotoryzowanych rolet dzień noc, aby wyeliminować zwisające sznurki.

Rolety dzień noc występują w kilku wariantach. Jednak z nich oferuje zwykłą tkaninę (dzień) i tkaninę blokującą (noc) na jednej ciemnej. To do Ciebie należy wybór, czy chcesz mieć tkaninę dzienną na górze, czy na dole, w zależności od celów, w jakich ma Ci służyć. Tkanina blokująca strop o strukturze "dzień noc" zapewnia 100% prywatności i blokuje światło słoneczne oraz oświetlenie uliczne. Rolety o strukturze plastra miodu są również super izolacją, co oznacza, że ich komórki zatrzymują powietrze, pomagając utrzymać ciepło w domu zimą, chłód latem, jednocześnie obniżając koszty rachunków za energię. Kolejne rolety dzień noc składają się czystej i ciemnej tkaniny, które na przemian tworzą efekt pasków. Roleta doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz i zapewnia kontrolę nad światłem i prywatnością, dzięki prostemu sterowaniu łańcuchem lub sterowaniu zmotoryzowanym.

Alternatywą dla rolet dzień noc jest łączenie zwykłych rolet i zasłon razem, aby stworzyć efekt dnia nocnego. Popularnym rozwiązaniem jest również zainstalowanie rolety zaciemniającej w ramie okiennej i przymocowanie jej do zewnętrznej ramy okna.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon


Komentarze:

• Multirolety
Ten typ rolet pozwala na sterowanie ilością światła w pokoju

kawa